Як накопичити гроші на поставлені цілі?

14.10.2013
Опубліковано в рубриці КОРИСНЕ

поставлені ціліКожна сучасна сім’я сьогодні намагається ставити перед собою цілі на рік, або й на кілька років вперед. Однак, після закінчення визначеного терміну виявляється, що на задуману покупку, або поїздку, не вистачає засобів. При цьому у більшості людей – зовсім відсутня можливість накопичувати фінансові ресурси. І в більшості випадків ця проблема полягає зовсім не в тому, що гіпотетична сім’я мало заробляє, а в тому, що вона просто не здатна грамотно контролювати грошові операції.

З цієї причини багато хто з експертів сьогодні активно обговорюють тематику фінансової грамотності людей. За їхніми словами, багато людей, які хочуть купити будинок, квартиру, а також дати своїм дітям якісну освіту, просто зобов’язані бути фінансово грамотними. Як показує статистика, скільки б родина не заробляла – вся отримувана сума начисто витрачається на різні товари, які іноді й зовсім не потрібні. Деякі, навіть намагаються пояснити своє небажання збирати гроші тим, що інфляція їх із часом знизить у ціні, на відміну від куплених товарів. Інші нарікають на нестабільну політичну ситуацію, натякаючи на те, що невідомо, що стане з накопиченою сумою буквально через місяць. Тож як же зберігати гроші, щоб вони з часом не знецінилися?

На сьогодні, напевно, ідеальним варіантом для тих, хто хоче зберегти свою суму, буде варіант із накопиченням суми на банківському рахунку. При цьому радять зберігати суму в стабільній валюті, в якій ви впевнені. Експерти радять зберігати свою суму відразу в декількох валютах, щоб при будь-якому коливанні однієї валюти загальна сума постраждала неістотно. Свої запитання про додаткові кредитні картки ви зможете задати безпосередньо в тому банку, в якому ви збираєтеся залишити свої гроші. У цій же банківській установі вас ознайомлять із можливостями, які вам надасть така карта.

Якщо ви визначилися з тим, де можна буде зберегти свою суму, то як її накопичити – це зовсім інша справа. Для того, щоб у вас почали накопичуватися гроші, у першу чергу вам потрібно визначитися зі своїми цілями на майбутнє. Вам краще розписати свої плани на найближчі кілька років, і кожен день дивлячись у цей список, стимулювати себе до дії. Також необхідно робити все, щоб ваші доходи були вище витрат. А позитивне сальдо ви зможете розділяти у дві окремі шухлядки – «на відпустку» і «на головну мету». Таким чином, поставлені цілі будуть змінюватися і збуватися.

Читайте на cайті:

Залишити коментар