Подобова оренда квартири: плюси і мінуси

16.04.2013
Опубліковано в рубриці ІНШЕ, КОРИСНЕ

Подобова оренда квартириВ Київ щодня прибуває багато людей. Вони приїжджають у різних справах, але більшість з них поїде назад додому, вже через кілька днів.

У людини, яка приїхала в інше місто з якоїсь причини, завжди буде потреба вирішувати питання з проживанням. Для цього є три варіанти такого рішення: зупинитися у родичів або знайомих, зняти квартиру (помісячно, подобово) або піти в готель.

Знімати квартиру подобово – найбільш прийнятний варіант для людини, яка приїхала в інше місто на кілька днів. Розглянемо мінуси і плюси подобової оренди квартир.

У першому варіанті, навіть якщо у вас є можливість зупинитися у когось із родичів чи знайомих, все ж більшість людей вибирає подобову оренду. Хоча це і виходить дорожче, але відчуття свободи і того, що ти нікому нічим не зобов’язаний, дуже сильно впливає на цей вибір.

Розглянемо другий варіант. Вартість дня проживання при оренді квартири подобово зазвичай вища, ніж при помісячній оренді. Але за рахунок того, що ви живете лише кілька днів, а не місяць, у вас все одно виходить економія грошей.

У третьому варіанті розглянемо подобову оренду квартири і проживання в готелі. Проживання в готелі, взагалі-то, коштує дорожче. До того ж, якщо ви приїхали на якісь заходи компанією з кількох чоловік, то вас у готелі розселять по двоє, тому що так вимагає законодавство.

Правда, в орендованій квартирі, якщо і є міський телефон, то зазвичай господарі відключають можливість міжнародних переговорів. І Інтернет є не завжди. У готелі же з цим явно буде простіше. Хоча, при сучасному розвитку мобільного зв’язку, це не дуже й істотно.

Однією з переваг проживання в готелі є можливість там харчуватися. Тому що в готелях завжди є ресторан або хоча б бар. В орендованій ж квартирі вам самим доведеться готувати. Зате у вас буде своя кухня. І важко сказати, чи є це недоліком чи перевагою.

Та й взагалі, нагляд за вами в готелі буде пильніший, ніж в орендованій квартирі. А це не кожному до душі. А вам самим вибирати!

Читайте на cайті:

Залишити коментар