Пластикова скарбничка

25.11.2013
Опубліковано в рубриці БАНКИ, ОГЛЯДИ

Пластикова карткаПластикова картка – це засіб розрахунку при купівлі або наданні певного виду послуг. Тому поняття «скарбничка» стосовно такої картки комусь може здатися невідповідним. Навіщо ж така картка, яку не можна використовувати для здійснення покупок?

Але все ж, деякі банки пропонують так звані карти-скарбнички. При цьому дохід по них буде складатися з відсотків, які будуть нараховуватися у кінці місяця на картковий рахунок. Для цього обов’язково повинна дотримуватися одна умова – це збереження на залишку фіксованої грошової суми. У цьому і є невеликий недолік такої скарбнички, адже цей залишок не можна буде зняти за умовами договору, навіть якщо вам дуже будуть потрібні гроші.

Ще одним не зовсім приємним моментом є те, що відсоток прибутковості трохи нижчий, ніж відсотки за вкладами. А приєднання суми, яку ви отримуєте в кінці місяця за відсотками, залежить від залишку на рахунку щодня. У разі, якщо ви залишили на рахунку суму нижчу встановленого щоденного ліміту, відсотки не нараховуватимуться.

Малий попит на такі карти обумовлений великими сумами, які не можна зняти і високими ставками. Адже ці моменти викликають недовіру до банку, який пропонує такі карти. Відразу з’являється підозра у клієнта, що банк буде ще використовувати різні комісії, які виллються в чималу суму. А дотримання умов недоторканності до залишкової суму на рахунку, щоб у результаті отримати копійчаний відсоток, може здатися несерйозним кожному потенційному клієнту. Тобто можна сказати, що дохід або є або його немає, але при цьому клієнт нічого не втрачає. Але не варто забувати, що в момент видачі карти в договорі прописані можливі прибуткові ставки і тарифи, що мають позитивні відмінності від сум обслуговування звичайного рахунку і можуть принести значний дохід.

Якщо ви бажаєте отримати прибуток від своїх вільних фінансів, можете покласти їх на депозитний рахунок. Тут процентна ставка буде привабливішою, а умови фіксованої суми виконати набагато легше.

А що стосується пластикової карти, то її й справді краще використовувати не в якості скарбнички, а в якості засобу розрахунків. При цьому не потрібно буде турбуватися про те, скільки грошей вам треба залишити на рахунку, а скільки ще можна витратити.

Читайте на cайті:

Залишити коментар