Охорона праці банківських працівників

23.04.2013
Опубліковано в рубриці ІНШЕ

Охорона праціВід злагодженої роботи і правильної організації системи охорони праці в банку безпосередньо залежить ефективність роботи, а дотримання всіх норм і правил з охорони праці та техніки безпеки може гарантувати більший прибуток при менших витратах банківського відділення.

Не варто проводити особистий контроль за дотриманням працівниками всіх вимог з охорони праці, виконання умов роботи, вимог, обумовлених в законодавстві – вся ця робота входить в коло обов’язків співробітників служби охорони праці.

Працівники у сфері банківської діяльності в більшості своїй досить грамотні фахівці, але за певних обставин можуть піти на деякі порушення, ось тут їм і допоможе знання правил охорони праці та правил пожежної безпеки. Кожен співробітник банку, який працює з ПК – повинен добре знати норми охорони праці і техніки безпеки, яким визначено одне з важливих місць у трудовому законодавстві, трудових договорах з роботодавцями.

Техніка безпеки і охорона праці передбачає не тільки контроль за дотриманням норм пожежної безпеки, гігієнічних та інших вимог, а й постійні бесіди з персоналом. Допомогти в питаннях охорони праці зможуть спеціалісти підприємства «Промбезпека», на сайті http://pprom.com.ua/ знаходиться перелік їхніх послуг та їхня вартість.

Читайте на cайті:

Залишити коментар