Найвигідніша форма заощадження грошей для населення – банківські вклади

28.10.2013
Опубліковано в рубриці БАНКИ, КОРИСНЕ

банківські вклади чи пайові фондиЛюдина, заробивши якусь суму грошей, хоче її зберегти, і задається питанням де зберігати гроші, щоб вони були не лише в цілості, а ще й пасивно працювали, приносячи, стабільний дохід. Найпоширенішим видом зберігання особистих коштів є банківський вклад.

Вкладник, доручаючи свої гроші банку повинен обов’язково ознайомитися з договором і знати свої права. Знаючи свої права та вивчивши специфіку банківських вкладів, правила нарахування відсотків, клієнт не тільки збереже свої заощадження але і примножить їх. Банківський вклад повинен в обов’язковому порядку оформлятися договором у письмовій формі.

Відкривати депозитний рахунок у банках вигідно і надійно та завжди можна вибрати:

  • більш лояльні умови з високими відсотками і різними бонусами;
  • найбільш підходящий варіант: виходячи з бажання вкладника, або отримати найбільший прибуток, або зберігати гроші і при необхідності мати можливість термінового зняття;
  • регулярні спеціальні акції та подарунки;
  • відкривши депозити в банках, управляти ними можна через інтернет банкінг не виходячи з офісу або дому;
  • вкладники обслуговуються без черги в розгалужених мережах відділень банків;
  • банки проводять оперативну телефонну підтримку клієнтів цілодобово.

Який внесок розміщувати, вирішувати клієнту, але в першу чергу, вигідно повинно бути самому вкладнику.

Щоб зберігати свій капітал довгостроково, вклади потрібно відкривати в банках, які мають високий ступінь стабільності і високий рейтинг.

Високі відсотки на депозити пропонують нові і молоді банки для залучення клієнтів і ознайомлення їх зі своєю політикою, але відкриваючи вклад в них потрібно пам’ятати, ці банки можуть бути одними з найбільш ризикованих в плані банкрутства. Укладаючи договір з банком, і довіряючи йому свої заощадження, обов’язково слід перевірити чи вписана в нього сума відшкодування у випадку непередбачених обставин.

Читайте на cайті:

Залишити коментар