Куди вкласти вільні кошти?

18.03.2013
Опубліковано в рубриці КОРИСНЕ, ОГЛЯДИ

фінансиЯкщо у вас накопичилися зайві кошти, і ви мрієте їх не тільки зберегти, але і примножити, то для вас є хороші новини: зробити сьогодні це цілком реально. Існує безліч способів та шляхів вирішення подібного питання. Необхідно тільки вибрати найбільш підходящий.

Одним з таких є банківський депозит. Найголовніша перевага такого виду збільшення капіталу – доступність. Крім того, такі внески різноманітні. Умови, пропоновані різними банками, можуть разюче відрізнятися один від одного. Сума вкладу, процентні ставки, терміни – ви самі можете все це визначити, підібравши підходящу вашим потребам фінансову організацію та програму.

Деякі з них передбачають поповнення рахунку, а також зняття частини коштів без втрати відсотків. Таким чином, банківський депозит перетворюється у вигідне і зручне зберігання коштів.

Щоправда, дохідність у цьому випадку не надто висока. Часом відсотки за вкладом навіть інфляцію не перекривають, що, безсумнівно, є суттєвим недоліком.

Як стверджують останні новини , донині вкладення коштів у нерухомість вважається найбільш ефективним способом їх примноження. Дійсно, мати власність вигідно. Їй властиво рости в ціні. До всього іншого, ту ж квартиру можна здавати в оренду і отримувати від цього непоганий дохід.

Але при цьому для подібних маніпуляцій потрібно мати значну суму вільних коштів. До того ж, якщо гроші знадобляться вам терміново, ви навряд чи зможете скористатися тими, що вклали в нерухомість. Для цього її треба буде продати. А це процес забирає надто багато часу, якого у вас може і не бути.

Ще одним способом зберігання коштів є акції. До речі, їх придбання стає все більш популярним, не дивлячись на те, що ризик втратити все досить реальний.

Придбання акцій – не такий вже простий процес. Для здійснення угоди необхідно укласти договір з ліцензованими брокерами, які будуть проводити операції на фондовому ринку від вашого імені. Здійснювати контроль і взаємодію з ними можна самими різними способами, за допомогою мобільного зв’язку, Інтернету.

До речі, саме можливості останнього сьогодні застосовуються найчастіше. Сучасна людина звикла «довіряти» комп’ютеру і глобальній мережі. Тут вона дізнається новини спорту , спілкується з друзями або здійснює фінансові операції з акціями.

Зараз цей спосіб вкладення коштів вважається найбільш прибутковим. Ви можете розраховувати на високу прибутковість. Ось тільки в тому випадку, якщо компанія, акції якої ви придбали, не збанкрутує або її справи не підуть погано. За таких умов прибутку вам навряд чи вдасться дочекатися. Володіння акціями – це своєрідна лотерея, в якій щастить далеко не всім.

До цих пір поширеним залишається і вкладення грошових коштів у валюту. Однак фахівці і експерти запевняють, що такий підхід не дуже розумний. Можливо, вам і вдасться зберегти капітали, а ось їх примноження залишається під великим сумнівом.

Читайте на cайті:

Залишити коментар