Клієнти Банку Російський Стандарт тепер зможуть здійснювати покупки в інтернет-магазинах, що працюють з WebMoney

16.04.2013
Опубліковано в рубриці БАНКИ, НОВИНИ

Російський СтандартПлатіжна система WebMoney Transfer оголосила про те, що запущений спільний сервіс з Банком Російський Стандарт. Люди, які користуються послугами цього банку, тепер можуть оплачувати послуги і товари в магазинах всесвітньої павутини, які підключені до системи WebMoney, роблячи це безпосередньо зі свого мережевого банку. При цьому немає необхідності в наявності електронного гаманця, за допомогою якого, наприклад, є можливість здійснювати обмін WMB – WMR , так як оплата здійснюється безпосередньо з клієнтського банківського рахунку за допомогою інтернет-банку.

У клієнтів Банку Російський Стандарт буде можливість розплачуватися в близько двадцяти тисячах мережевих магазинів, які підключені до системи WebMoney. Серед послуг і товарів, що є доступними: побутова техніка, квитки в кіно, ж / д і авіаквитки, книги, іграшки та велика кількість інших послуг і товарів.

Сервіс стане зручним клієнтам тоді, коли вони з різних причин не мають бажання розплачуватися у всесвітній мережі за допомогою банківської карти, або в тому випадку, коли інтернет-магазином картки не приймаються до оплати.

Процес оплати по цій новій схемі буде займати всього лише пару хвилин. Клієнтові потрібно буде під час покупки вибрати інтернет-банк Банку Російський Стандарт серед можливих способів оплати, вказати власний логін і після цього підтвердити оплату рахунка, що був виставлений, в інтерфейсі банку-інтернет. Сервісом використовуються стандартні авторизаційні засоби, а також підтвердження операцій мережевого банку Банку Російський Стандарт, якими забезпечується досить висока безпека.

 

Если Вы хотите снять квартиру посуточно в Евпатории, то посетите сайт http://rieltor.crimea.ua/evpatorija/flats-sale/ – там огромный выбор комфортных квартир за низкими ценами.

Читайте на cайті:

Залишити коментар