Інвестиції в євровалюту – в зоні ризику

14.03.2012
Опубліковано в рубриці ВАЛЮТА, ПРОГНОЗИ

Євровалюта в березні продовжить перебувати під тиском. Курс єдиної валюти на світовому ринку може бути досить волатильним – 1,3100-1,3400. В Україні, відповідно, він буде коливатися в діапазоні 10,40-10,70 грн./євро.

«Істотний вплив на динаміку євровалюти в березні буде надавати ситуація в Греції. На цей період заплановано реальне виділення фінансової допомоги країні в розмірі 130 млрд. євро, а також розрахунок за зовнішніми боргами. Додаткові проблеми можуть створити країни-аутсайдери: Португалія, Італія та Іспанія, які на поточний момент справляються зі своїми фінансовими проблемами, але в разі не вирішення проблем по Греції можуть також підійти до можливості дефолту», – зазначає Сергій Борийчук, експерт аналітичного відділу компанії SystemForex.

Важливою для ринку також буде і макроекономічна статистика як по єврозоні в цілому, так і по Німеччині і Франції, зокрема. Так, на прес-конференції голови ЄЦБ 8-го березня були озвучені найближчі плани зі зміни монетарних показників єврозони, і подальша політика щодо подолання кризи в регіоні. Збільшити волатильність на ринку може звітність німецьких дослідницьких інститутів ZEW і Ifo, які опублікують Economic Sentiment і German & Europe Ifo Business Climate відповідно. Публікація даних звітів продемонструє стан європейської економіки. У разі якщо дані виявляться нейтральними або позитивними, євровалюта може продовжити своє зростання. В іншому випадку – буде знижуватися. А з урахуванням того, що 22 березня голова ЄЦБ виступить з коментарями з політики регулятора, на тлі макроекономічних показників, особливо якщо вони будуть суперечливими з висновками ZEW і Ifo, на ринку можливі короткострокові протидії трендові скачки.

Вартість євро по відношенню до долара США з 1 по 27 лютого виросло на 2,01% до рівня 1,3465, до гривні – на 1,75% до 10,71 грн.

Читайте на cайті:

Залишити коментар