Ерде Банк перестав виплачувати депозити

13.12.2012
Опубліковано в рубриці БАНКИ, НОВИНИ

Читачка Людмила, розповіла, що в Ерде Банку перестали виплачувати депозити.

- Термін видачі підійшов, а гроші в київському відділенні № 8 на вулиці Сагайдачного не видають, – обурюється Людмила. – Я звернулася із заявою до центрального офісу на Жилянській, 31.  Замголови правління Вікторія Третьяк підписала мені цю заяву резолюцією “Видати”, однак це зовсім нічого не змінило.  В касі сказали, що нічого видати не можуть, оскільки в наявності немає ні копійки!  З тих пір поспілкуватися з Вікторією Павлівною мені не вдалося – вона не бере слухавку, тобто фактично від мене ховається.  У відділеннях – повний бардак, до керівництва не пробитися: кажуть, що всі на нараді.  Я щодня ходжу в банк і кожен день слухаю нові відмовки!

Прояснити ситуацію виявилося справою непростою, хоча практично відразу стало зрозуміло: справи в банку хорошими назвати важко.  Першою “пішла у відмову” прес-служба: дізнавшись про предмет розмови, попросили передзвонити і з тих пір зникли назовсім.

У головному офісі спочатку нам запропонували передзвонити керівництву, яке (як ми вже знали заздалегідь) “знаходиться на нараді”.  Чи треба говорити, що ні через годину, ні через два, ні через три нараду не закінчилося.

За даними Асоціації українських банків, на 1 вересня в Ерде Банку знаходилося строкових депозитів населення на суму в 566 400 000 гривень.

 

Читайте на cайті:

Залишити коментар