Брати кредит чи збирати гроші?

03.06.2013
Опубліковано в рубриці БАНКИ, КОРИСНЕ

збирати грошіДосить часто перед людиною постає питання «Брати кредит у банку чи збирати гроші на покупку?». Щоб відповісти на це питання, потрібно добре обдумати все і самостійно прийти до рішення. В даному випадку різним людям буде потрібно різну кількість часу на те, щоб вирішити чи оформляти кредит, а якщо оформляти, то якій програмі віддати перевагу і так далі. Згідно з думкою фінансових аналітиків, кожному потенційному клієнтові знадобиться певний час, який є суто індивідуальним для клієнта і може залежати від різних факторів, наприклад, від того, на що позичальник хоче витратити позичену суму.

Важливо відзначити, що якщо людина вирішила збирати кошти на певну покупку, тоді в даному випадку спостерігається вельми цікавий факт – у більшості таких людей не виходить щомісяця відкладати постійно однакову суму грошей. Але у випадку, якщо виникла необхідність виплачувати певну суму грошей щомісяця, тоді клієнт може не просто віддавати банку певну суму грошових коштів, але здатний безболісно для бюджету сім’ї кожен місяць платити навіть більше. І такий факт знайомий, напевно, багатьом.

У той же час збирати потрібну суму грошей доведеться довше, тому і покупку відразу купити не вийде, зате таке накопичення дозволить придбати пізніше новішу модель того, що вам було необхідно і на що ви відкладали гроші, не влізаючи при цьому в борги. Наприклад, ви взяли мобільний телефон в кредит, але всі ми знаємо, що проходить півроку і телефон стає вже не таким актуальним, а з’являються нові моделі, більш удосконалені за такою ж ціною. В даному випадку краще відкладати гроші. Але якщо у вас зламався холодильник, тоді ви не зможете збирати довго гроші, адже така техніка необхідна в будинку, тому візьмете його в кредит. Все це говорить про те, що різні ситуації можуть мати різні рішення.

Читайте на cайті:

Залишити коментар