Бізнес-план: відкриваємо тренажерний зал

11.06.2014
Опубліковано в рубриці ІНШЕ

тренажерний залТут ми розглянемо статтю про те, як відкрити тренажерний зал, що потрібно для цього, готовий приклад бізнес-плану.

З кожним днем все більш і більш популярними стають фітнес-послуги. Це пояснюється тим, що в світі стало популярно займатися спортом. Люди хочуть ходити в тренажерний зал, бажають, щоб він був не далеко від дому. Деякі підприємці думають, що люди будуть звертати увагу на якість тренажерів, професійний досвід тренерів та інструкторів. Насправді ж, ці фактори враховуються на рівні з самим приміщенням, тобто, простіше кажучи,  для тренувань дуже важливо оформлення тренажерного залу, його атмосфера, стилістика і так далі.

Як відкрити тренажерний зал?

Для успішного і швидкого відкриття тренажерного залу або фітнес-центру, необхідно як і в іншій сфері розробити чіткий бізнес – план. Це принесе хороші доходи власнику тренажерного залу, а так само за допомогою бізнес-плану можна уникнути можливих помилок проекту. Для хорошої рентабельності відкритого тренажерного залу, необхідно наступне:

Визначитися з класом тренажерного залу. Мається на увазі те, яку діяльність він здійснюватиме. Можливо, це буде фітнес-центр, а може бути оздоровчий комплекс, або ж професійний спортивний клуб.

Знайти відповідне місце для оренди приміщення. Як було сказано вище, попит на тренажерні зали великий, тому його можна розмістити де завгодно. Найголовніше – це розуміти, що власник приміщення має більший дохід, ніж той підприємець, який орендує тренажерний зал. Та й, звичайно ж, у разі оренди виникають певні рамки, такі як: неможливість перепланування, можливе підвищення орендної плати, інші обставини, які можуть виникнути раптово.

Необхідно зробити маркетингове дослідження. Тобто простими словами, це вивчити район на наявність спортивних залів, дізнатися попит на дані послуги і так далі.

Провести аналіз сусідніх, аналогічних залів. Можливо, поблизу виявляться подібні спортивні зали, необхідно вивчити їх діяльність, досвід і час роботи, програми, оплату.

У підсумку, переробивши всю інформацію, потрібно скласти невеликий план, в якому буде викладена фінансова модель, конкурентна здатність майбутнього спортивного залу з тренажерами, і так далі. Якщо вас влаштовує схема бізнес-проекту, то на наступному етапі необхідно ретельно розробити діяльність тренажерного залу, можливо придумавши щось своє, унікальне.

Розробка деталей проекту

У вас є певні фінансові можливості, які ви хочете вкласти в проект, згідно бізнес-плану тренажерного залу. Що б не було втрат, і непередбачених витрат, потрібно вивчити, проаналізувати всі тонкощі організаційної діяльності вашого спортивного клубу.

Перше, з чого потрібно почати – це створити грамотну проектування майбутнього тренажерного залу. В це так само входить розташування дешевих, роздягалень і всього іншого. Тобто скласти конкретний план приміщення. Тут краще всього звернутися за порадою до фахівців – проектувальників, так як можна зіткнутися з певними проблемами. Напевно ці люди вам підкажуть, що і як, і дадуть кілька цінних порад.

Для того щоб вдало вибрати підрядника, перевіряйте ліцензію на будівництво. Також величезним плюсом є досвід будівництва спортивних споруд, включаючи тренажерні зали. Загалом, звертайте увагу на сферу діяльності будівельної компанії, ціни на послуги.

Якщо у ваші плани входить продаж спортивного харчування, то слід пам’ятати, що на це потрібно спеціальний дозвіл певних інстанцій.

Якщо все готово, то перед початком роботи додайте рекламу тренажерного залу, стежте за тим, щоб рівень підготовки тренерів відповідав поточному рівню знань. Звертайте увагу на ціни, щоб вони не були вищими, ніж у ваших конкурентів. Ваш тренажерний зал повинен бути, в якійсь мірі унікальним і першокласним, тоді люди виберуть саме вас.

Слідкуйте за рівнем заробітної плати співробітників клубу, а так само звертайте увагу на витрати і в цілому на рівень вмісту.

Передбачуваний прибуток

Для розширення і залучення людей в тренажерний зал слід уважно стежити за цінами на послуги (вони не повинні бути вищими, ніж у конкурентів), постійно розробляйте абонементську систему оплати. Цей спосіб дасть вам можливість залучити постійних клієнтів. І в цілому, направляйте діяльність на стимулювання покупок абонементських карт і всього іншого. Так само є безліч ідей зі створення різних видів клубних карт. Це може бути преміум (для постійних клієнтів необмежену кількість тренувань), стандартна програма (для тих, хто ходить тренуватися в якості оздоровлення всього декілька разів на тиждень), економ (обмежена кількість відвідувань).

Стратегія управління тренажерним залом

Дизайн клубу ви придумали, будівництво на грані завершення, тепер настав час подумати про управління тренажерним залом.

Купуйте обладнання. Найкраще купувати якісні тренажери, які радять спеціалізовані компанії. Це допоможе уникнути травм, поломок устаткування, а так само продовжить їх термін служби.

Підбирайте тільки першокласний персонал. В якості тренерів та інструкторів добре підійдуть чоловіки. Ввічливі дівчата на обслуговуванні і так далі. Слідкуйте, що б вам було приємно працювати з цими людьми, тоді і відвідувачі зможуть спілкуватися з усіма на рівних. Тут вітається правило: успіх тренажерного залу залежить від обслуговуючого персоналу.

Організуйте хорошу рекламу. Найкраще це робити поблизу самого клубу, так як ймовірно, що відвідувачі будуть жити неподалік.

Скористайтеся послугами рекламних компаній. Використовуйте властивості реклами грамотно і продумано, а найкраще довірте цю роботу професіоналам.

Сподіваємося що ця інформація допоможе вам відкрити тренажерний зал і заробити гроші.

Если Вы хотите открыть тренажерный зал в Москве, или любой другой бизнес, то на сайте http://bizoomie.com/otkryt-svoj-biznes-v-moskve/ Вы найдете множество полезных советов для этого.

Читайте на cайті:

Залишити коментар