Банки Швейцарії запровадили нову оплату

04.03.2013
Опубліковано в рубриці БАНКИ, НОВИНИ

Банки ШвейцаріїБанки Швейцарії стягують відсотки, пов’язані з банківськими вкладами. Дане нововведення стосується лише фінансових організацій, особливо іноземних. Експертами підтверджено, що фізичні особи будуть звільнені від негативних ставок.

З першої половини грудня минулого року, банки та інвестиційні компанії, які зацікавлені в заощадженні значної суми капіталу в Credit Suisse, почнуть керуватися спеціально розробленими умовами.

Зокрема ставка короткострокового депозиту в франках набуде негативне значення, розмір якого ще не встановлено. Тобто в швейцарському фінансовому конгломераті припускають знизити зацікавленість банків Європи, які воліють зберігати капітал у швейцарських банках, так як для банкірів Швейцарії дані грошові кошти не представляють особливого інтересу з причини відсутності серйозного заробітку на них місцевих кредитних організацій.

Однак, як стверджує аналітичний експерт “Інвесткафе” А. Бодрова, ці нововведення не будуть віднесені до великих клієнтів. Підкреслимо, що рахунки в банках Швейцарії так і залишаться догмою щодо заможних фізичних осіб.

Читайте на cайті:

Залишити коментар