Банківські вклади – найкращий спосіб збереження грошей!

21.10.2013
Опубліковано в рубриці ОГЛЯДИ

Банківські вкладиУ житті кожної людини коли-небудь настає момент, коли вона намагається знайти відповідь на питання: «Де зберігати гроші?». І не просто зберігати, а примножити. Ставити в дома у тумбочку? – Велика спокуса витратити. Вкласти в нерухомість? – Але поки немає стільки грошей. І тут на допомогу можуть прийти банки, тільки банк потрібно вибрати надійний. Але як його вибрати? Як розібратися в пропозиції банків?

Потрібно розібратися спочатку в своїх потребах: на який термін хочете відкрити вклад; чи хочете ви примножити вкладення чи вас влаштовує просто функція зберігання; чи будете ви знімати гроші кожен місяць; як часто ви будете поповнювати рахунок; чи покладете кошти на рахунок один раз і до кінця терміну.

Отже, вклади до запитання. Такі вклади надають можливість користуватися коштами в будь-який момент (і знімати, і поповнювати). Цей внесок безстроковий, але вигоди по ньому ніякої, оскільки відсотки за його рахунками мінімальні.

Строкові вклади. Договір у цьому випадку укладається на певний термін. Але якщо ви знімете весь вклад або його частину раніше терміну, відсотки по ньому стануть нараховуватися за ставкою до запитання (мінімум). Строкові вклади діляться: на вклади, де дозволені дії з рахунків (можна поповнювати і / або знімати кошти), і на вклади, де такі дії заборонені. Після завершення термінів, вкладення пролонгуються (продовжуються). Вклади відкриваються в гривнях або у валюті.

При відкритті термінових вкладів слід приділити увагу способу нарахування відсотків. Прості відсотки нараховуються на фіксовану суму або протягом усього терміну (тоді ці відсотки можна буде знімати), або після закінчення терміну.

Але є ще складні відсотки – так звані відсотки на відсотки. Щомісяця або щокварталу (дивіться договір) на залишок вкладу нараховуються відсотки (відбувається капіталізація). А в наступний місяць або квартал, відсотки нараховуються вже на загальну суму вкладу.

В даний час багато банків комбінують вклади і надають вкладнику додаткові послуги.

Для відкриття вкладу потрібно прийти в банк з паспортом, ідентифікаційним кодом і грошима та укласти з банком договір. Вклади в деяких банках можна відкрити он-лайн, скориставшись інтернет-банкінгом. Відкриття таких вкладів відбувається безготівковим шляхом, переказу з рахунку карти або з іншого вкладу.

Читайте на cайті:

Залишити коментар