Банківські послуги

01.04.2013
Опубліковано в рубриці БАНКИ, КОРИСНЕ

Банківські послугиСьогодні люди бояться вкладати свої заощадження в банки, через те, що в пам’яті все ще присутні події часів радянського Союзу, коли вклади були просто втрачені через зміну грошових коштів. Звичайно, цього не можна сказати про всіх людей, але не мала їх частина все ще чекає нових реформ.

Оформляти кредити люди так само поспішають, тільки з тієї причини, що бояться. Ці страхи базуються на тому, що ті, хто брав грошові кошти, не можуть погасити заборгованість і тому опоганюють банки. Хоча, позитивних сторін банківських вкладів і кредитів дуже багато.

При використанні послуги вкладів в банк, можна накопичити певну суму грошових коштів, а також зберегти наявні гроші від пропажі. І до того ж, на всі вклади встановлені процентні ставки, за якими банки доповнюють певну суму від вкладу до наявних грошових засобів. Непогано звичайно, мало того, що залишив грошові кошти в банку на зберігання, так ще тобі за це і “премію” нарахували.

З кредитами все трохи інакше. Якщо людина хоче щось придбати, а зібрати потрібну суму не може, то можливим варіантом може бути оформлення кредиту.

Сьогодні банки надають кредити не лише приватним особам, але і бізнесу. Щоб видати кредити середньому бізнесу, необхідно надати в банк певні відомості. В основному кредитор цікавиться доходами бізнесу, його стабільністю і перспективністю. Так само можуть вимагати від заявника надати й інші відомості.

Кредитування громадян відрізняється від кредитування бізнесу. Тут є кілька цілеспрямованих програм, які передбачають видачу кредитів на придбання нерухомості, є автокредити, а можна отримати грошові кошти на власні потреби. У будь-якому випадку, в залежності від потрібної суми, банк пропонує надати різні види документів. так, якщо купується нерухомість за рахунок кредитних коштів, то необхідно кредитору надати документи про право власності на об’єкт, попередній договір купівлі-продажу. Якщо об’єкт залишається в заставі у банку, то гарантій, що кошти будуть видані набагато більші.

Оплачувати кредити і дізнаватися інформацію про залишок по заборгованості дозволяє розрахунково-касове обслуговування . Крім цього в касах можна дізнатися і інші цікаві для людей відомості. Наприклад, якщо необхідно дізнатися про те, скільки коштів є на поточному вкладі, то потрібно просто назвати кодове слово, і співробітник банку надасть повну інформацію про рахунок.

Читайте на cайті:

Залишити коментар