Банківські картки – зручно і сучасно

27.01.2014
Опубліковано в рубриці ОГЛЯДИ

Банківські карткиБанківські картки сьогодні є у великої кількості людей. Багато компаній і приватні фірми перераховують своїм співробітникам заробітну плату на платіжні карти. Всі ми знаємо, що за допомогою такого банківського продукту ми можемо з легкістю перевести в готівку гроші в мережі банкоматів або розплатитися в платіжному терміналі на касі супермаркету. Однак сучасні картки можуть значно спростити наше життя, пропонуючи і масу інших корисних функцій.

Показовою в даному випадку банківська карта Приват банку “Універсальна”, власник якої, маючи доступ до електронної системи банкінгу “Приват 24″, може сам вирішувати, які послуги він хоче підключити, а від яких позбутися. Більш того, з такою карткою можна відправляти грошові перекази на рахунки своїх рідних і друзів або оплачувати комунальні послуги навіть за допомогою СМС-банкінгу, то є простий відправкою СМС повідомлення, не виходячи з дому, можна заплатити за електрику або поповнити картковий рахунок свого родича.

Поповнення мобільного телефону через банкомат або оплата послуг інтернет-провайдера вже ні для кого не є проблемою. Крім того, деякі оператори мобільного зв’язку, наприклад “Київстар”, дозволяють перевести гроші зі свого мобільного рахунку на банківський рахунок. Таким чином, банківська платіжна карта є хорошим способом встигати робити всі обов’язкові платежі, що не простоюючи в довгих чергах. Плюс до всього, сьогодні картою Visa або Maestro можна оплачувати будь-які покупки в інтернеті. Наприклад, популярні зараз Андроїд-додатки на Google-Play можна дуже легко завантажувати на свій смартфон або планшет, є подібна послуга і на AppStore для власників продукції Apple.

Є ще одна дуже корисна послуга від Приват банку, за допомогою якої можна накопичити гроші. Карта “Універсальна” дозволяє використовувати послугу скарбничка , яку можна активувати в Приват 24. Суть скарбнички полягає в тому, що ви можете самі вибрати суму, яка буде відраховуватися на депозит після кожного поповнення вашого платіжного рахунку. Гроші потрапляють в скарбничку можна знімати через певні проміжки часу, і на цю суму вам будуть нараховуватися відсотки. Таким чином ви можете завжди мати гроші, і ця сума з кожним місяцем буде збільшуватися. Якщо ж вам знадобиться терміново зняти ці гроші, то доведеться заходити в Приват 24 і подати заявку або звертатися до свого відділення Приват банку.

Читайте на cайті:

Залишити коментар